Jedna odpowiedź do “Montaż wentylacji”

 1. Paweł Jędras pisze:


  Montaż wentylacji
  – Luft System

  Prowadzimy montaż wentylacji w Krakowie i na terenie całej Małopolski. Jeśli szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie wydajną i działającą bez zarzutu instalację wentylacyjną – zapraszamy do kontaktu.

  Luft System zajmuje się jednocześnie projektowaniem i montażem wentylacji, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność zarówno za planowanie, jak i wykonanie systemu wentylacyjnego. Daje to naszym Klientom pewność, że prace przebiegną sprawnie, a wentylacja będzie działała bez zarzutu.

  Jesteśmy grupą specjalistów, którzy jako siedzibę obrali sobie Kraków, ale usługi świadczymy na terenie całej Małopolski. Portfolio naszych Klientów stale rośnie, bo na temat wentylacji i klimatyzacji wiemy niemal wszystko. Nasze bogate doświadczenie w branży budowlanej sprawia, że możemy podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań w zakresie projektowania i montażu wentylacji. Wykonujemy systemy wentylacyjne w oparciu o własne projekty lub na podstawie dostarczonych nam przez Inwestora planów. Świadczymy także usługi usuwania usterek jakie popełniły inne firmy podczas montażu wentylacji.

  Dbamy o jakość naszych usług, dlatego w swojej pracy kładziemy największy nacisk na trzy, naszym zdaniem najistotniejsze punkty:

  • Dobry kontakt z Klientem – chcemy, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami, a podstawą każdej owocnej współpracy jest dobry kontakt.

  • Nienaganną komunikację z architektami i wykonawcami innych instalacji – jest to szczególnie ważne w przypadku planowania wentylacji w dopiero powstających budynkach.

  • Profesjonalne wykonanie – prace prowadzimy sprawnie, szybko, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i czystość. Troszczymy się o powierzone nam materiały, a efektem końcowym jest działająca bezusterkowo wentylacja, wykonana zgodnie z ustalonymi terminami i wszystkimi normami.

  Nasz zespół składa się z fachowców w swoich dziedzinach, których wiedza i umiejętności oparte są na latach doświadczeń w branży – dlatego Luft System, to najlepszy wybór wśród ekip montażowych zajmujących się wentylacjami. Prowadzimy montaż wentylacji w Krakowie i na terenie całej Małopolski. Jeśli szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie wydajną i działającą bez zarzutu instalację wentylacyjną – zapraszamy do kontaktu.